אודות החברה

 אודות אביב קרפט- ניקוי שטיחים

חברתנו נוסדה בשנת 1986. לצוות  העובדים ניסיון רב בענייני הניקיון ואחזקה של מבנים ומשרדים קטנים וגדולים.

אביב קרפט מתמחים בתחומי  הניקוי שטיחים, מנקים ריפודים וספותשירות נוסף שאנו מציעים הוא שאיבת מים, שאיבת הצפות וניטרול של ריחות לא נעימים. השירותים  שלנו הם מקצועיים ויסודיים, ויתנו לבית ולעסק שלכם הרגשה של חדש. השירות אמין ומקצועי והתוצאות נשארות לאורך זמן.

השירות  באחריות

חברתינו משתמשת בחומרים וציוד מקצועיים ואיכותיים ביותר המיוצרים על ידי מיטב החברות בעולם.
אנו פועלים לשביעות רצונכם. העבודה מבוצעת במהירות האפשרית כדי לא להטריח את הלקוח עם יחס אדיב ואישי לכולם ואחריות לשמירה על השטיל והריפוד.

 

הנושא של ניקיון שטיחים הוא חשוב בשביל שמירה על מראה וסביבה ביתית, וכמובן למניעת מחלות שונות. לצערינו שטיחים הם גורמים מסוכנים לאנשים שחולים באסטמה, אלרגיות או בעיות נשימה אחרות.
בנוסף ילדים נוהגים לשכב על שטיחים ואנו רוצים להגן עליהם מפני החיידקים שנבקים בתוך השטיח.

שלבי תהליך הניקיון של השטיחים 

  • הוצאה של האבק והחול
  • בדיקת סוג השטיח ובחירת השיטה והחומרים הנכונים
  • שטיפה שמוציאה את חומרי הניקוי והלכלוך שנשאר
  • ייבוש השטיח

    התהליך כולל חיטוי שפותרת בעיות של ביצי אש בתוך השטיח.

היכן כדאי לבצע את הניקוי?

מומלץ לבצע את הניקוי אצל בעל מקצוע מיומן ואמין שיוכל לטפל בשטיח בדרך הטובה ביותר. חשוב שהחברה ניקיון מקצועית תשתמש בחומרי ניקיון בעלי תו תקן וחומרים אנטי בקטריאליים השומרים על הצבע של השטיח.
תחזוקת השטיחים בתוך הבית יעזור להם להאריך את חייהם. אזהרה תלייה של השטיח על חבל עלול לגרום לנזקים קטנים שבעתיד יהפכו להיות קרעים.

מתי מומלץ לנקות את השטיחים?

ההמלצה היא פעם בחצי שנה עד שנה. כמות הזמן תלויה בשימוש בשטיח.  אם השטיח נמצא בשימוש באופן יומיומי או שיש בעלי חיים בתוך הבית ההמלצה היא אחת לכמה חודשים. אם יש על השטיח כתם שלא יורד מומלץ לשלוח אותו ישר לניקיון מקצועי.,התהליך יחזיר לשטיח את הרעננות והצבעים יתחזקו.

שווה לבדוק מוניטין וניסיון של חברה לניקוי שטיחים וריפודים לפני שפונים אליה. מומלץ לשאול חברים או לבדוק דירוגים באינטרנט.

מזמינים אותכם שוב להתקשר כדי לקבל הצעת מחיר.
050-5278263, אבי