היתרון הבריאותי

ניקוי שטיחים- היתרון הבריאותי

בניקיון שטיחים היתרון הבריאותי משמעותי לעצמכם ולסובבים אתכם.

חשבתם לעשות ניקוי שטיחים? השטיח מוכתם? השטיח נראה דהוי ומיושן? – ניקיון שטיחים בראש ובראשונה נעשה לצורך היתרון הבריאותי! בואו נעבור על היתרון הבריאותי.

היתרון הבריאות בהוצאת בקטריות, חיידקים ולכלוך

שטיח שלא עבר ניקוי יכול להיות בעל מראה מיושן, מלוכלך, ובעל מראה דהוי. שטיח כזה הוא בעל הופעה מרושלת שלא מתאימה לבית יפה ומזמין, ובטח שלא למשרד שהוא הכרטיס הביקור של העסק שלכם. מלבד המראה, יש לעשות על מנת שסביבת הבית והמשרד יהיו נקיים ובריאותיים למשפחתכם או לעמיתיכם לעבודה שנמצאים בסביבה הזאת ברוב ניכר של שעות היום. היתרון הבריאות הוא קודם כל הוצאת הלכלוך, החיידקים והבקטריות שהשתרשו עמוק בתוך השטיח. רק תחשבו על זה: אנשים רבים נכנסים לסביבתכם אחרי שהגיעו מהרחוב ופסעו במקומות לא נקיים בלשון המעטה. אינכם רוצים שישאר זכר לכך על השטיח שלכם. היתרון הבריאותי  ברור במקרה זה- להוציא את הלכלוך הרב שמגיע עם כניסת אדם לסביבתכם האישית ושל הסובבים אתכם.

ניקוי שטיח היתרון הבריאותי בשאיבת אבק והצטברות טחב

כאשר שטיח נמצא כבר תקופה מסויימת בכל סביבה שהיא, בין אם זה בבית שלכם, במשרדכם או בכל מקום אחר, הוא צובר אבק. אבק מגיע בלא שליטתכם. כמו שאתם דואגים לניקוי האבק בכל פינה שבה אתם נמצאים, יש לדאוג לנקותם, שלעיתים נושא זה מוזנח לחלוטין. רבים מנסים לנקות את השטיח בעצמם או על ידי המנקה שלהם, אך זוהי טעות שעלולה להביא למפגע בריאותי קשה יותר מבחינת אבק וטחב. על ידי ניקוי מקצועי על ידי מומחים בחברתנו, תשיגו את ניקוי השטיחים עם היתרונות הבריאותיים המקסימאליים שניתן להשיג. מחקרים מוכיחים שעל ידי שיטות ניקוי מקצועיות שנעשים אצל מומחים, אפשר לחסוך עד 45% מההוצאות הכספיות על תחזוקת השטיח, ולהאריך את חיי השטיח לטווח ארוך. כך גם תוכלו לשמור על השטיח הקיים.

צרו איתנו קשר כדי שנעזור לכם עם השטיח שלכם!