חידוש ריפודים לספות, חידוש ריפודי ספות

חידוש ריפודים מקצועי לספות וכורסאות  -אביב המנקה

חידוש ריפודים ריפודים או שיקום ריפודי ספות עור דורש התייחסות מיוחדת. בזכות רפדים ובעלי מקצוע מומחים בתהליך של חידוש ריפודי ספות ניתן להפוך גם מערכת ישיבה ישנה ואף עתיקה לספה מחודשת, שגם נראית יפה, גם שומרת על הערך הנוסטלגי וגם כזאת שכיף לשבת עליה ופשוט – להרגיש בבית.

חידוש ריפודי ספות
חידוש ריפודי ספות

יותר מהחשיבות של סוג הבד שממנו עשוי החלק החיצוני של הספה ויותר מהחשיבות של מצבה הנוכחי של הספה חשוב כמובן הידע והיכולת המקצועית של הרפד ואיש המקצוע. כאשר מוצאים את איש המקצוע האמין ובעל הניסיון ניתן להחזיר לספה את נעוריה ולמעשה לקבל ספה חדשה ממש בלי לאבד את התחושה והמראה המוכר והאהוב.

אביב המנקה  – חידוש ריפודי ספות ללא פשרות

תוצאה איכותית ללא פשרות תתקבל רק כאשר הטיפול בריפוד והחידוש כולו יתבצעו בסטנדרטים מעולים והתבססות על ידע מקצועי. למרות מה שניתן להניח, חידוש של ספה לא מבוסס רק על החלפת הבד ובוודאי שאין מדובר בהדבקה של ריפוד חדש על גבי הריפוד הישן. עבודה מקצועית תכלול בדיקה של החלק הפנימי של הספה, טיפול מקיף בקפיצים במידת הצורך, חידוש גם של חומרים כמו ספוג קרוע או מרופט ורק לבסוף תפירה מקצועית של ריפוד חדש. הקפדה על שלבי עבודה נכונים תבטיח תוצאה מצוינת ושביעות רצון.

כל ריפוד של ספה ניתן לנקות ולחדש

עובדה שראוי לדעת היא שכל סוג של ריפודי ספות ניתן לחדיש אם רק פונים לבעל מקצוע מתאים. בין אם מדובר בריפוד של ספת יחיד או בריפודי ספה זוגית ובין אם הריפוד הינו מבד טבעי,  סינטטי או אפילו ריפוד מעור, כמעט בכל מקרה אפשר לשפר כל המראה אפילו ישן, ולהתגבר אפילו על קרעים, דהייה,  בעיות בתפרים וכל בעייה בריפוד.