ניקיון לשטיחים

ניקוי שטיחים בבית או משרד

יש לכם ספקות אם אתם צריכים לעשות את זה עבור הבית או המשרד שלכם?

למה לעשות ניקיון שטיחים?

ניקוי שטיחים הוא חובה בכל בית ומשרד. השטיח הוא משטח שיוצר חזות טובה ומזמינה לסביבה שלכם. אך כאשר השטיח מלוכלך הוא יגרום לכם ולאורחים שלכם לתחושה של חוסר נעימות בחדר, ואף להצגה לא טובה של מי שאתם. בדרך כלל אנחנו שמים לב ששטיח צריך לעבור ניקוי  רציני כאשר אנו רואים שהוא מלא כתמים, שהוא מעלה אבק, שהוא דביק, וכשיש לו מראה דהוי ומרופט. אך גם כאשר לא קיימים הסימנים הללו- ניקיון חייב להיעשות כי הלכלוך עדיין קיים ואנחנו פשוט לא רואים אותו.

למה כדאי לעשות אצל מקצועי?

מה קורה לשטיח?

כל שטיח צובר במהלך תקופה קצרה לכלכוך. שטיח נועד שידרכו עליו וכך מגיעים אליו כל הבקטריות שאנשים מביאים איתם מהיכן שהגיעו. הניקוי נועד ראשית כל להוציא את החיידקים הללו וליצור אוירה בריאה לכל הנכנס לביתכם או למשרד שלכם. כמו כן, כמו בכל מקום בבית או במשרד שטיח צובר אבק, דבר שאינו נראה לעין, אך מביא איתו ריח, עיטושים של אורחיכם ושלכם ושוב, סביבת הימצאותכם אינה ראויה בריאותית למי שנמצא סביב. גם במקרה כזה יש לעשות ניקוי.

ניקוי שטיח מתבקש לא פחות למראית העין של נקיון הסביבה בה אתם נמצאים. אם השטיח  מלא כתמים שנגרמו בחיי היומיום סביב השטיח, אם יש עליו לכלוך גס ממאכלים או משקאות שנשפכו לדוגמה, אין ספק שהשטיח צריך לעבור ניקיון שטיחים. אדם שנכנס לבית שלכם או למשרד שלכם יכול להירתע ממראה שטיח מלוכלך, והדבר יכול להשפיע על ביקורו אצלכם ועל התדמית שלכם. גם שטיח שנראה מרופט ודהוי יכול להראות מצויין לאחר ניקיון שטיחים אצל מומחים ולשפר פלאים את ההופעה של השטיח ולשדרג את המראה הכללי של החדר בו אתם נמצאים.

מה לעשות?

ישנם פתרונות איכותיים. אל תחכו שמישהו יעיר לכם בדרך אגב, או שהאורח יחפש דרך להימלט מחדר שמקרין חוסר ניקיון וחוסר רצינות.

חובה לעשות באופן תדיר ואין להקל בכך ראש!

צרו קשר עם אביב קרפט ניקוי שטיחים להצעת מחיר!