איטום קירות חיצוניים – מניעת רטיבות בקירות בתים

שיפוצי קירות חיצוניים
כוללים תיקוני סדקים, חריצים, טיח מפורר, בטון מתפורר, טיפול בברזל, חידוש ברזל, מריחת חומר נגד חלודה וסיקה שווצרי.
מערכת מיוחדת לטיפול בשיקום בטונים, על-פי הוראות היצרן.
החברה מיישמת שיטות טיפול מתקדמות על פי ניסיון רב שנתי.
איטום קירות חיצוניים
בצבעים אקריליים מ.ד. או נירלט AC 100 או יעקובי – צבע מיוחד רב גמיש רב גומי מיוחד לקירות חיצוניים, המונעים רטיבות ועמידות בתנאי מזג אויר קשים וקיצוניים. החברה מיישמת צבעים על פי המרקם הקיים בקיר על פי המלצת היצרן.
תיקון קירות בסנפלינג
כולל שפכטלים וחורים סילקוניים לסגירת סדקים, איטום הקירות, טיפול בחלודה בברזל חלוד וגמר בטון נקי. גלישה בגובה במקומות בהם קשה להרכיב פיגומים. עבודה בקירות חוץ כולל צבע ותיקונים בסנפלינג.
גלישה סנפלינג וגובה
בבנין עד 10 קומות כולל בניינים משותפים, בנייני משרדים, טיפול בקיר, ניקוי הקיר, שטיפות הקיר וצביעת הקיר, כולל טיפול ותיקון טיח מתפורר, טיח נפוח, בטון גלוי, ניקוי ברזל.
קבלני סנפלינג וגלישה
בעלי רישיון עבודה בגובה רב כולל ציוד גלישה לסנפלינג וכלי עבודה מיוחדים. במקרים יוצאי דופן מזמינים מנוף הממוקם בחצר והפועלים עובדים על במה מיוחדת. העליות לא גבוהות ואנו משתמשים במנוף לצורך טיפול ותיקון קירות.

קבלני שיפוץ ואיטום קירות חיצוניים  בעבודות גובה

קבלני שיפוץ מנוסים בעל רישיון והסמכה לביצוע שיפוצים וסנפלינג, עבודות גלישה ותיקון קירות במערכת סיליקון לאיטום קירות. חומרים אקריליים נושמים לצביעת קירות חלקים וקירות עם שפריץ.
שיפוצים וסנפלינג
החברה עוסקת בעבודות סנפלינג לצורך שיפוץ הבניינים.
קבלני סנפלינג מורשים, מומחים לגלישה ואיטום קירות בחומרים מתקדמים ובשיטות מתקדמות. חומרי סיקה שווצרי לאיטום מושלם, מסטיקים וסיליקונים מיוחדים לאיטום סדקים, חריצים בתיקוני טיח.
החב’ משתמשת בחומר מחזק לטיח סיקה שווצרי.
עבודות גלישה
גלישה בגובה בקירות חיצוניים במקומות בהם קשה או לא מעוניינים בהרכבת פיגומים. קבלני סנפלינג של אמנות השיפוץ יאטמו את הקירות או יצבעו את הקירות בצבעים מיוחדים מונעי רטיבות מסוג “יעקבי” תוצרת חוץ המונע כניסת מים או “טמבור מ.ד.” תירוקריץ של נירלט AC 100.

שיפוץ בניינים חיצוני  באמצעות עבודות גובה

באמנות השיפוץ בחברה קיימת מחלקה של שיפוץ בניינים חיצוני  באמצעות עבודות גובה וגלישה בסנפלינג, בעלי הסמכה לגלישה בקירות חיצוניים של בניינים, סנפלינג לאיטום, לצבע, לניקיון וכו’.
קבלני איטום
איטום קירות ושיפוצי קירות באמנות השיפוץ, סגירת סדקים בחומרים פולימרים, סיליקונים ומסטיקים מיוחדים המונעים כניסת מים.
תיקון קירות
כולל תיקוני טיח ובטון, טיפול בברזל הזיון עם חומרים מיוחדים של חב’ סיקה שוויצרי.
העבודות המבוצעות
1. איטום קירות
2. חיזוק עמודים
3. רטיבות בקירות – תיקון
4. חדירת מים
5. עבודות גלישה
6. סנפלינג וגלישה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *