מה זה בעצם ניקיון שטיחים

תוהים אם אתם צריכים לעשות ניקוי שטיחים? הבית צריך איוורור וניקיון יסודי? המשרד צריך מראה מדוגם יותר? – הגיע הזמן לעשות ניקוי שטיחים.
ניקיון שטיחים חייבים לעשות ברגע שאנחנו רואים שהשטיח מוכתם, כשיש עליו סימני לכלוך קשים, כשהוא מלא אבק וכשהוא נראה דהוי ומרופט. מעל כל שטיח נפל איזה חלק ממאכל קטן שהשאיר את השטיח דביק, הילדים בבית קישקשו על השטיח וכעת הוא מוכתם בצבע, במשרד נשפך קפה, ובכל מקרה כשלא עושים ניקוי שטחים, שטיח מאובק יכול לגרום לריח רע, ועלול לפגוע בבריאות. כמו כן, שטיח שצבעיו כבר דהו, המראה החדש נראה מרופט, צריך לעשות ניקוי שטיחים כדי להחזיר את המראה הרענן, המזמין, המשדר רכות ויוקרה של השטיח. אנחנו רוצים לחיות בבית, או לעבוד במשרד שבו עשו ניקוי שטיחים למען הבריאות, הניקיון וההופעה של המקום בו אנחנו נמצאים.
גם כאשר השטיח נראה נקי, הוא עשוי להיות מלא אבק ובקטריות, רק מהסיבה הפשוטה שעל שטיח דורכים כל יום עשרות פעמים. אנשים מגיעים מהרחוב וממקומות בהם דרכו על רצפה לא נקייה, ונכנסים היישר אל ביתנו או אל מקום העבודה שלנו ודורכים על השטיח. ניקוי שטיחים הוא חובה לכל שטיח אפילו רק מהסיבה הזאת!
מה ייתן לנו ניקוי שטיחים?
ניקיון שטיחים בבית
· קודם כל, זה יעזור לנו לחסוך בהוצאה כספית על שטיח חדש
· שנית, ניקוי שטיחים יעניק לנו את נקיון הסביבה בה אנו נמצאים. בעשיית ניקוי שטיחים אנו דואגים לבריאות משפחתינו ועמיתינו לעבודה
· ניקוי שטיחים ידגיש את המראה המצויין של השטיח בו בחרנו כשקנינו אותו. נשים סוף לכתמים על השטיח, לדביקות ולכל דבר שפוגם במראה השטיח.
· ניקוי שטיחים יעניק מראה חדיש ורענן לשטיח הקיים. אם יש אפשרות שהשטיח לא יראה ישן ומוזנח, כדאי לקחת אותה בשתי ידיים!
ניקוי שטיחים חשוב לכל סביבה בה אנו נמצאים שיש בה שטיחים יחידים, או שטיחים מקיר אל קיר. מצד אחד, המראה המרהיב ששיטח יכול להעניק לאחר ניקוי שטיחים הוא נהדר. מצד שני, זוהי לא מותרות שהסביבה שלנו תהיה נקייה, ובריאה לסובבים אותנו ולעצמנו!
באביב קרפט ננקה לכם את השטיח ביעילות ובמהירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *